Online marketing

Reklama s jasnou návratností

Internetová reklama je dnes samostatně fungující svět s vlastními pravidly, která se často a ráda mění. Už nestačí být online, vlastnit webovou stránku a spokojeně čekat na zákazníky. Digitální marketing vyžaduje neustálé testování, vyhodnocování a iterování, abyste byli vždy krok před konkurencí. V Inevio žijeme online marketingem, daty a designem. Rádi pomůžeme uspět v online světě také Vám.

S čím vám pomůžeme?

Růst hodnoty vašeho podniku je naše priorita

Marketing řídíme v kontextu celého businessu

Doporučení opíráme o data

S čím vám pomůžeme?

Společně vytvoříme ten nejlepší mix nástrojů pro dosažení vaších cílů

Reklama ve vyhledávačích

PPC reklama umožní zákazníkům najít vaše služby a produkty právě tehdy, kdy je potřebují. Nemusíte tak utrácet peníze za reklamu, která nebude mít návratnost. Nastavíme vám geografické a demografické cílení s klíčovými slovy tak, aby se vaše reklama zobrazovala jen těm, kteří to skutečně potřebují.

Display a video reklama

Display reklama patří v oblasti online marketingu k osvědčené klasice. Je účinná, nepřehlédnutelná a zasáhne obrovské množství potenciálních zákazníků. Předností display reklamy je její brandový efekt, který pomůže vaší značce usídlit se v povědomí zákazníků. Musí však být správně nastavená. A k tomu jsme tu my. Vytvoříme pro vás statické a animované bannery, překryvné vrstvy či videa, která zaujmou.

Reklama na sociálních sítích

Máte firemní Facebook, znáte Instagram a slyšeli jste o LinkedInu? Skvělé, ale co s tím? Reklama na sociálních sítích neznamená jen placené posty, ale především vyhovující komunikační jazyk, promyšlené statusy, které nabádají k akci, a dlouhodobé budování pozitivního vtahu s komunitou. Pokud nemáte jasno, čeho chcete prostřednictvím sociálních sítí dosáhnout, jsme tu pro Vás.

Vyhledávače zboží

Prodáváte zboží přes e-shop? Vyhledávače jako Heureka, Google Nákupy, Zboží.cz, NajNákup, či Pricemania už určitě znáte. Klíčem k úspěchu je propracovat se ve vyhledávání na relevantní pozici a nezapadnout v záplavě podobných položek. S tím vám rádi pomůžeme. Zoptimalizujeme vaše XML feedy, podpoříme důvěryhodnost vašeho e-shopu a zadministrujeme produkty tak, aby se zobrazovaly jen při relevantním vyhledávání.

Email marketing

Stejně tak, jako dokáže potěšit příjemný e-mail, zaručeně znechutí všeobecný reklamní spam. Posuňte svůj kontakt s minulými i současnými zákazníky do kategorie „oblíbené“ a nezatěžujte své kontakty bezcenným obsahem. Namísto toho zákazníkům elegantně připomeňte nedokončený nákup nebo zašlete slevový kupón na zboží či službu, o jejichž nákupu už dlouho přemýšlejí. Komu, kdy a co poslat? To nechte na nás.

Webová analytika

Za každou webovou stránkou se skrývají čísla. Nejsou to jen jedničky a nuly. Kolik lidí a odkud navštívilo vaši stránku, jaké jsou jejich potřeby a jaká je jejich hodnota pro váš business? To všechno dokáže odhalit kvalitní analýza vašeho webu. Z ní zjistíte, kde na vašem webu tráví návštěvníci nejvíce času, které informace chybějí a které aktivity získávají platící klienty.

SEO

Optimalizace webu pro vyhledávače je v online marketingu klíčová činnost. Správně vytvořené SEO vás zviditelní, zvýší návštěvnost vašeho webu a přesměruje k vám zákazníky, kteří mají o vaše produkty a služby zájem. Algoritmy vyhledávačů se však často mění a zdokonalují, což vyžaduje kontinuální práci s dlouhodobou promyšlenou SEO strategií. Rádi vám ji připravíme.

Reporting

Ať už jste velká nebo malá firma, reportování se nevyhnete. V online prostředí se nejedná jen o vykazování přečerpaných nákladů, ale zejména o zjištění návratnosti vašich online marketingových aktivit. Získejte podrobný přehled o tom, jak se osvědčil nejnovější PR článek nebo kolik zákazníků vám získala poslední PPC kampaň. Zapomeňte na kopírování excelových tabulek – s námi je reporting srozumitelný a hodnotný.

Audit online kampaní

Víte, kam odcházejí vaše peníze investované do online reklamy? Jaká je vaše digitální stopa a jaké je aktuální zacílení kampaní? Pokud váháte nad odpovědí, někde se stala chyba. Pro úspěšné dosažení cílů pomocí online reklamy musíte přesně vědět, co, s jakým efektem a za kolik váš online marketing vyprodukoval. V rámci auditu vám připravíme seznam opatření, jak kampaně vylepšit.

Podívejte se na naše projekty

01
# Digitální strategie # UX/UI # Webdesign # Web development # Online marketing
Kontio

Nezaměnitelné zdravé a luxusní bydlení

Připravujeme Další projekty
02
# UX/UI # Webdesign # Korporátní identita # Web development # Online marketing
CE.Energy

Energie pro váš byznys

Zobrazit WWW Další projekty
03
# UX/UI # Webdesign # Web development
CIOP

Centrum pro onkologické pacienty

Zobrazit WWW Další projekty
04
# Digitální strategie # UX/UI # Webdesign # Online marketing
Wozee

Lepší cesta k novému autu

Zobrazit WWW Další projekty
05
# Digitální strategie # UX/UI # Online marketing
GAMO

Špičkové IT řešení

Zobrazit WWW Další projekty
06
# Online marketing
Jablotron

Creating comfort

Zobrazit WWW Další projekty
07
# UX/UI # Webdesign # Web development # Online marketing
Alto systems

Lídr na trhu s manipulační technikou

Zobrazit WWW Další projekty
08
# UX/UI # Webdesign # Web development
BeTri

Tréninkové centrum

Zobrazit WWW Další projekty
09
# Digitální strategie # UX/UI # Webdesign # Web development # Online marketing
iDrevene Podlahy

Podlahy z pravého dřeva

Zobrazit WWW Další projekty
10
# UX/UI # Webdesign # Web development
Comfy Prague Transfers

Your 5 star private transfers

Zobrazit WWW Další projekty
11
# UX/UI # Webdesign # Web development
Delor

Five Star Tailoring

Zobrazit WWW Další projekty
12
# UX/UI # Webdesign # Web development
T-SOFT Eternity

Synergií k vyšší kvalitě života

Připravujeme Další projekty